خدمات اجرایی طبکس

مدل اجرای پروژه ها در آژانس TEBex از مرحله طراحی و برنامه ریزی تا مرحله اجرا براساس مدل استانداردی است که مشاورین این آژانس براساس تجربه چندین ساله در حوزه مشاوره و اجرای پروژه های برندینگ و مارکتینگ مراکز درمانی و کلینیک های درمانی و همچنین ارتباط با شاخص ترین آژانس های healthcare marketing در دنیا به آن دست یافته اند، مدل ” Relation Chain Model ” که در همین زمینه کتابی توسط بخش انتشارات آژانس TEBex تهیه شده است.

لطفا این کتاب ۳ گانه را که در حدود ۷۰ دقیقه از شما زمان خواهد برد مطالعه کنید ( کتابی شامل محتوای مکتوب، فایل صوتی  و فایل ویدئویی ) و برای درخواست آن با شماره ۰۲۱۸۸۱۰۷۸۸۳ و یا شماره ۰۲۱۸۸۱۹۲۵۷۷  همین حالا تماس حاصل فرمایید.

اجرای پروژه ها براساس این الگوی استاندارد، این توانمندی را در اختیار TEBex قرار داده است که پروژه هایی کاملا اثربخش و حرفه ای را در سطح ایران طراحی و پیاده سازی نماید.

 

اما تشخیص، بررسی و تجویز بهترین راه حل در مدیریت یک مرکز درمانی، همواره اولین و مهمترین گام در طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی TEBex برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد.

در ادامه به گام های اجرای پروژه توسط آژانس TEBex اشاره شده است :

 • گام اول :

در ابتدا لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۱۰۷۸۸۳ و یا ۰۲۱۸۸۱۹۲۵۷۷ تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در بخش روابط عمومی TEBex لینکی را خدمت شما ارسال نمایند که با تکمیل اطلاعات آن لینک ، ما بتوانیم درک اولیه ای از نیاز و درخواست شما داشته باشیم و یا در صورتی که نیاز داشتید کارشناسان واحد روابط عمومی ، شما را مستقیما با مشاوران ارشد TEBex ارتباط دهند.

 • گام دوم :

پس از دریافت اطلاعات اولیه، ما اعتقاد داریم تا زمانی که نیاز یک مرکز درمانی به خوبی تشخیص داده نشود، استفاده از ابزارهای مختلف و بطور کلی هرگونه فعالیتی در بخش برندینگ و مارکتینک ، اثرگذاری لازم را نخواهد داشت و تنها یک نسخه از قبل نوشته شده است!

به همین علت در اولین گام جلسه ای بصورت تلفنی یا حضوری در خدمت شما هستیم تا بطور دقیق بتوانیم نیاز را بخوبی تشخیص دهیم و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

 • گام سوم :

پس از تشکیل جلسه اول ، شیوه ارائه راه حل در آژانس TEBex با الهام از حوزه درمان، به صورت کمیسیونی متشکل از متخصصین حوزه های مختلف می باشد که براساس اطلاعات گردآوری شده، کارآمدترین راه حل ها را برای اجرا و پیاده سازی به شما ارائه می دهند و در صورتی که تمایل داشتید بصورت یک پروپوزال اجرایی نیز خدمات آژانس TEBex برای اجرای آن راه حل های کاربردی بصورت ” ضمیمه ” برای شما ارسال خواهد شد.

 • گام چهارم :

در این گام شرکت TEBex وارد فرآیند اجرا شده و از تمامی ابزارها و تکنیک هایی که براساس راه حل پیشنهادی نیاز داشته باشد استفاده خواهد کرد، در ذیل برخی از توانمندی های اجرایی TEBex اشاره شده است.

 • خدمات حوزه دیجیتال مارکتینگ درمان بر بستر WEB :

طراحی وب سایت / SEO / طراحی و اجرای کمپین های گوگل ادورز

 • خدمات حوزه شبکه های اجتماعی :

تولید محتوا و همچنین طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام و برای کمپین های جذب توریسم درمان شبکه های اجتماعی فیس بوک و یوتیوب

 • خدمات حوزه رسانه و روابط عمومی :

ارتباط با رسانه های خبری آنلاین برای اجرای پروژه های online PR ( روابط عمومی آنلاین ) و همچنین ارتباط با رسانه ها و مجلات چاپی

 • خدمات طراحی و گرافیک از جمله طراحی برندبوک شامل لوگو، ست اداری و ..
 • خدمات تولید محتوا بصورت ویدئویی توسط تیم حرفه ای فیلمبرداری و عکاسی و همچنین تولید محتوا توسط وبلاگ نویسان حرفه ای
 • خدمات آموزش پرسنل و سیستم پذیرش برای افزایش توانمندی در ارتباط با بیماران
 • خدمات طراحی خلق تجربه جذاب و تاثیرگذار در محیط کلینیک و مرکز درمانی برای افزایش نرخ engagement با بیماران در فضای فیزیکی کلینیک

 

و ….