۱. روش‏های جذب در پایان سال ۱۴۰۱

شرایطی که برای دسترسی به شبکه‏ های اجتماعی و پیام‏ رسان‏ ها در این روزها اتفاق افتاده، دوباره به ما یادآوری میکنه که نباید تمامی تخم‏ مرغ ‏ها رو در یک سبد چید. همیشه باید یک پلن جذب و تبلیغات جایگزین داشته باشیم. در این بخش راهکارهایی برای اینکه بتونیم توی همین شرایط هم آمار جذب قابل قبولی داشته باشیم به شما ارائه میدیم.

۲. در هر یک از خدمات زیبایی کدوم تبلیغات موثره؟

بیشتر دغدغه و سوال کلینیک‌های زیبایی در حال حاضر این هست که از چه روش تبلیغاتی استفاده ‌کنیم؟

TEBex در طی این همه سال فعالیت اختصاصی در حوزه پزشکی و بطور خاص پوست، مو و زیبایی هیچ‏گاه چشم بسته پیشنهادی رو ارائه نداده، در این کارگاه هم قصد داریم به تفکیک خدمات (زیبایی، کاشت، لیزر، لاغری و … ) موثرترین روش‏های تبلیغاتی (رسانه‏های تبلیغاتی) حال حاضر رو  با شما به اشتراک بذاریم تا بودجه تبلیغاتی خودتون رو در مسیر درستی هزینه کنید.

۳. روش‏ های جذب مراجعین قدیمی برای افزایش درآمد

هزینه جذب یک مشتری جدید حدوداً  ۱۴ برابر حفظ یک مشتری قدیمیه.

بسیاری از کلینیک‏ها در شرایط فعلی برای ارائه خدمات به مراجعین قدیمی اقدام کردن، اما نهایتا با ارسال یک پیامک ساده اونو رها می‏کنن. باید یاد بگیرید مراجعه‏ کنندگان قدیمی خودتون رو ابتدا چطور تحلیل کنید و سپس با یک برنام ه‏‏‏‏‏‏‏‏ریزی متقاعدکننده، مراجعین قدیمی رو مجدد جذب کنید تا از این طریق با کاهش بودجه تبلیغاتی، شاهد رشد فروش کلینیک باشید.

۴. شیوه قیمت‏ گذاری و پکیج‏ بندی درست خدمات زیبایی در شرایط نامساعد اقتصادی

همیشه قرار نیست با تخفیف دادن و یا برگزاری جشنواره، مراجعه‏ کننده جذب کنیم. در این بخش از کارگاه با ارائه مدل‏ های قیمت‏ گذاری و نحوه پکیج ‏بندی خدمات در بخش‏های زیبایی، کاشت، لیزر و لاغری به شما کمک می‏کنیم تا بتونید با قدرتی که پکیج‏ بندی و تاثیر اون بر ذهن و تصمیم‏ گیری مخاطبین میذاره، نرخ جذب کلینیک رو افزایش بدین، بدون این لازم باشه ریالی از سود خودتون کم کنین.

۵. نحوه فالوآپ شماره‏ هایی که هنوز به مراجعه‏ کننده تبدیل نشدن

حتما پیش اومده که بعد از تبلیغ، از ۵۰۰ شماره دریافتی فقط ۸۰ نفر جذب شدن و دیگه هیچ ارتباطی با مابقی ۴۲۰ نفر ندارید، ایراد کار کجاست؟ ایراد اونجاییه که هیچ فرایندی برای جذب تعریف نشده و پرسنل شما نمیدونن پس از تبلیغ چطور با افراد جذب نشده ارتباط بگیرن و تعامل ایجاد کنن. با رفع این موضوع متوجه میشین که چطور با شماره‏هایی که برای اونا برنامه‏ای نداشتین، ظرفیت کلینیک چندین برابر میشه. با ذکر چند مثال و تجربه‏ های عینی به شما گام‏ های عملی فالوآپ شماره ‏ها رو نشون میدیم تا برنامه درست و حساب شده ‏ای برای تمامی ارتباط‏ های روزانه داشته باشید.

اگر به بانک شماره‏ های کلینیک سر بزنید، می‏بینین چه حجمی از این شماره ‏ها رو دارین!

مخاطبین کارگاه بیست و یکم TEBex  :

این کارگاه ویژه پزشکان و مدیران داخلی و تبلیغات کلینیک‏های زیبایی می‏باشد که به برند و جایگاه خود در ذهن مخاطبان اهمیت می‏دهند.

با ما همراه باشید تا تجربه سال ها فعالیت تخصصی در راه اندازی، برندینگ و تبلیغات کلینیک های پوست، مو و زیبایی رو با شما به اشتراک بگذاریم.

زمان برگزاری: روز جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱

محل برگزاری: سازمان مدیریت صنعتی ایران

برای اطلاع از نحوه ثبت‏ نام در بیست‏ و یکمین کارگاه آموزشی TEBex با شماره‏ های دبیرخانه در ارتباط باشین:

۲۶۶۴۲۵۹۶ – ۰۲۱

۲۶۶۴۲۷۱۴  – ۰۲۱

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در ۲۱مین سمینار TEBex کلیک کنید.

Call Now Button