book-min

شما می توانید کتاب های منتشر شده توسط TEBex را بصورت آنلاین خریداری نموده و فایل الکترونیکی کتاب های فوق را مطالعه نمایید.
بخش انتشارات TEBex علاوه بر تالیف، کتاب های معتبر مدیریت برند، بازاریابی و تبلیغات در حوزه پزشکی را ترجمه می نماید.

+ شما می توانید قبل از خریداری هر کتاب، نسخه پیش نمایش ( مقدمه به همراه یکی از فصول ) آن را بصورت رایگان دانلود و مطالعه نمایید.

podcast-min

پادکست هایی ( فایل های صوتی ) که در وب سایت و اینستاگرام رسمی TEBex منتشر شده اند، همواره با بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی پزشکان و مدیران مراکز درمانی روبرو شده است ( به علت استفاده راحت از فایل های صوتی نسبت به فایل های ویدئویی و کتاب الکترونیکی ).

+ شما می توانید پادکست هایی که بصورت موضوع محور ( موضوعاتی که نیاز به مشاهده تصویر ندارند ) ضبط شده اند را از این بخش دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

video-min

همواره دغدغه این موضوع در TEBex مطرح بوده است که چطور می توانیم آموزش استاندارد و مبتنی بر اصول دانش مدیریت برند، بازاریابی و تبلیغات حوزه پزشکی را بصورت غیرحضوری در اختیار پزشکان و مدیران مراکز درمانی قرار دهیم؟

+ هم اکنون شما می توانید گزیده برخی از دوره های حضوری و همچنین جلساتی که بصورت موضوع محور ضبط می شوند، را خریداری نمایید، همچنین قبل از سفارش هر فایل لطفا موضوعات هر فایل و همچنین پیش نمایش ( رایگان ) آن را مشاهده نمایید.

جدیدترین پکیج محصولات

جدیدترین ویدئو‌ها

جدیدترین کتاب‌ها

وبینارها

جدیدترین پادکست‌ها

مدرسین و مشاوران ارشد TEBex

پژمان رضوی

استراتژیست برند با سابقه بیش از ۱۲ سال ریاست بیمارستان و مدیریت اجرایی مراکز درمانی

مسعود یگانه

استراتژیست حوزه بازاریابی ؛ دکتری مدیریت استراتژیک و دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی ؛ با سابقه مشاوره به بیش از ۱۰۰ مرکز درمانی

ما در TEBex بر این باوریم که دانش مدیریت برند در حوزه پزشکی، موجب افزایش آگاهی بیماران و در نتیجه حفظ اعتبار و شان پزشکان و رشد کیفیت ارائه خدمات در مراکز درمانی خواهد شد. ما همواره برای همراهی و تبادل دانش و تجربیات خود که حاصل آموزش، مشاوره و اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه برندسازی و تبلیغات مراکز درمانی در ایران می باشد، آماده هستیم.

جهت دریافت خدمات مشاوره از کارشناسان و مشاوران TEBex شما می توانید با شماره ۸۸۱۰۷۸۸۳-۲۱ ( تمام روزهای هفته ) و ۸۸۱۹۲۵۷۷-۰۲۱ ( شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۷ ) تماس حاصل نمایید.

consultataion-min

در صورت نیاز به مشاوره و پشتیبانی می توانید سوالات خود را از طریق خط واتس اپ ۰۹۲۱۱۱۴۹۰۲۵ از همکاران ما در TEBex بپرسید ( در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد ).

WhatsApp-icon-min-min
برای دریافت مشاوره تماس بگیرید