همواره دغدغه این موضوع در TEBex مطرح بوده است که چطور می توانیم آموزش استاندارد و مبتنی بر اصول دانش مدیریت برند، بازاریابی و تبلیغات حوزه درمانی را بصورت حضوری و غیرحضوری در اختیار پزشکان، دندانپزشکان، کادر درمان و مدیران مراکز درمانی قرار دهیم؟

شما میتوانید با توجه به مقدار زمان، هزینه و موضوع مورد نظرتان، نوع آموزش ها را انتخاب کنید:

پکیج محصولات

ویدئو‌ها

کتاب‌ها

وبینارها

پادکست‌ها

مدرسین و مشاوران ارشد TEBex

پژمان رضوی

استراتژیست برند با سابقه بیش از ۱۲ سال ریاست بیمارستان و مدیریت اجرایی مراکز درمانی

مسعود یگانه

استراتژیست حوزه بازاریابی ؛ دکتری مدیریت استراتژیک و دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی ؛ با سابقه مشاوره به بیش از ۱۰۰ مرکز درمانی

ما در TEBex بر این باوریم که دانش مدیریت برند در حوزه پزشکی، موجب افزایش آگاهی بیماران و در نتیجه حفظ اعتبار و شان پزشکان و رشد کیفیت ارائه خدمات در مراکز درمانی خواهد شد. ما همواره برای همراهی و تبادل دانش و تجربیات خود که حاصل آموزش، مشاوره و اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه برندسازی و تبلیغات مراکز درمانی در ایران می باشد، آماده هستیم.

جهت دریافت خدمات مشاوره از کارشناسان و مشاوران TEBex شما می توانید با شماره ۲۶۶۴۲۷۱۴-۰۲۱ ( شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۷ ) تماس حاصل نمایید.

consultataion-min

در صورت نیاز به مشاوره و پشتیبانی می توانید سوالات خود را از طریق خط واتس اپ ۰۹۲۰۱۱۴۹۰۲۵ از همکاران ما در TEBex بپرسید ( در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد ).

WhatsApp-icon-min-min
Call Now Button